Blogid, mis mind inspireerivad :)

Ma mõtlesin, et kuna ma hetkel meestest väga ei kirjuta (sest lihtsalt pole midagi kirjutada… ega neid nagunii eriti pole ja kui mõni isegi veel on, siis on nad kõik ikka väga tagaplaanile jäänud. Kuid nad tulevad alati teemasse tagasi, sellepärast pole vaja karta), siis mõtlesin, et panen siia loetelu neist blogidest, mida ma ise agaralt loen. Tegelikult loen ma teisi blogisid ka, aga neid kolme loen järjepidevalt (ehk siis need kolm blogi on kõige lemmikumad).

http://rameshwar.wordpress.com/

Rentsi blogi peale sattusin ma juba ammu enne seda, kui mul endal veel blogi oli. Tema puhul köidab mind erinev teemavalik (sest näiteks minu blogis on läbivaks teemaks ainult üks ning see jääb üldiselt niimoodi, lihtsalt vahel tuleb mõni erand ka juurde. Ühe teema kohta on võib-olla kogu aeg igav lugeda, aga erinevad teemad on head, sest pakuvad mitmekülgsust ning vaheldust). Samuti on Rentsil väga terav huumorimeel, mis lausa paneb lugema, ka tema sarkasm on alati õigel ajal õiges kohas. Lisaks kõigele meeldivad mulle inimesed, kes oskavad erinevaid keeli, sest keelteoskus annab praeguses maailmas nii palju juurde!

http://m6ttekodu.wordpress.com/

Mõttekodu blogi on küll suhteliselt uus, aga mina avastasin selle veel hiljem –  alles paar nädalat tagasi. Ma olin seda enne ka lugenud, aga mitte järjepidevalt. Kuid siis järsku hakkasin seda rohkem lugema ning nüüd loengi kogu aeg. Mõttekodu blogi puhul meeldib mulle see omamoodi lihtsus, kuidas erinevatel teemadel kirjutatakse. Kuid lihtsus mitte halvas mõttes! Kõik suudetakse lahti seletada nii arusaadavalt ja loogiliselt, et kohe on tahtmine lugeda. Pealegi on teemasid nii erinevatest valdkondadest, et oma maitsele leiavad kõik inimesed midagi.

http://mehelt.wordpress.com/

Mehe blogi lugesin ma ka ammu enne seda, kui ma ise midagi kirjutama hakkasin. Selles blogis on midagi nii müstilist, et seda on lausa võimatu sõnadesse panna, see salapära on lausa nakkavalt lummav. Mõned inimesed kirjutavad palju teksti, aga tulemuseks on ikkagi ümmargune null, teised jälle kirjutavad vähe teksti, aga suudavad sellega kõik ära öelda. Mees kuulubki viimaste hulka.  Tema puhul tekib alati mõte, et äkki olen ma temast tänaval tegelikult mööda kõndinud, kuid mul pole sellest lihtsalt aimugi olnud? Need iga postituse juurde käivad taustalood on ka alati nii hästi valitud. Kõik on nagu rusikas silmaauku, nii tibens-tobens 😉

Nagu ma juba varem mainisin, loen ma teisi blogisid ka, kuid need kolm inspireerivad mind kõige rohkem 🙂

Üks kommentaar “Blogid, mis mind inspireerivad :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s